{
Pomoc dla Teosia
}

Dla nas sytuacja SKANDALICZNA …. Organizacje prozwierzęce i lekarz weterynarii pokazali brak etyki, sumienia i skąpstwo…

Teoś..wolnobytujący kot padł ofiarą zwyrodnialca który powiesił go za ogon….Nie wiemy ile wisiał nim się uwolnił łamiąc sobie co nie co i skalpując część ogona…. Na dzień dzisiejszy to gnijąca rana…
Przyszedł w miejsce gdzie dokarmiane są koty wolnobytujące.
Dobrzy ludzie zabrali go i szukali pomocy tam gdzie powinna być ona w jakikolwiek sposób udzielona. Z racji trudnej sytuacji Teoś dostał od wybawców “tylko” dach nad głową. Ten dach i determinacja w szukaniu pomocy uratowała Teosiowi zycie. Nie organizacje. Nie weterynarz z Sulechowa.
Ponieważ rodzina nie była w stanie zapłacić za leczenie i proszę nam wierzyć są takie sytuacje tym bardziej jak się ma kilkanaście zwierząt w domu,my postanowiliśmy opłacić leczenie. Wczoraj Teoś trafił do kliniki w Sulechowie gdzie nie chciano słyszec u fundacji i nie udzielono pomocy cierpiącemu kotu. Teoś dostał tylko zastrzyk przeciwbólowy bo tyle w tym momencie miał złotówek w kieszeni wybawca. Nikt nie oczekiwał cudów od owego lekarza…Nie oczekiwał operacji.. Ale jeden zastrzyk przeciwzapalny …Może to koszt 20 zł…Nie wiem czy został obmyty chociaż ten gnijący ogon. Szczerze wątpimy bo kiedy dziś trafił do nas to był taki odór od ropiejącej rany ,że trudno było wytrzymać.
Teoś z bólu zaczął załatwiać się pod siebie… Cierpienie niewyobrażalne. Dziś już u nas. Bezpieczny. Dostaje leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Jest po kroplówce wzmacniającej. Gdy stan zapalny będzie zlikwidowany ogonek będzie amputowany.
Teoś to cudowny młody kociak. Piękny..spokojny….
Na początku jego drogi spotykał nie tych ludzi co trzeba. Czy odmieni się jego los na zawsze ? Mamy taką nadzieję.
To kolejny podopieczny szykowany do operacji. Chcemy pomagać ale bez Państwa pomocy to będzie co raz trudniejsze.

81 1090 1535 0000 0001 3459 7129 BZ WBK S.A.
IBAN: PL 81 1090 1535 0000 0001 3459 7129
Kod SWIFT banku: WBKPPLPP
paypal: paypal.me/na4lapy

 

 

Post a Comment
Your Name
Your Email Address
Your Message