{
Hotelik
}

Przygotowując hotel dla zwierząt dołożyliśmy wszelkich starań aby zapewnić pupilom bezpieczeństwo oraz w miarę bezstresowy pobyt. Nasz hotelik jest prowadzony rodzinnie dlatego mamy pewność, że zwierzęta są stale otoczone troskliwą opieką.

Dysponujemy ogrzewanym pomieszczeniem dla piesków ze stałym wybiegiem gdzie mogą się bawić i biegac do woli. Jest to opcja dla piesków które dogadują się bez problemu z innymi. Posiadamy również jeden boks oraz szpitalik w razie potrzeby kwarantanny lub odizolowania w razie problemów behawioralnych. Na terenie hoteliku jest duzy ogród, sad i łąka a obok las do którego chodzimy na spacery z podopiecznymi. Dla małych piesków jest opcja pokoju w domu mieszkalnym. Jeśli piesek akceptuje koty może przebywać w domu rodzinnym.

Dla kotów mamy w domu całe pomieszczenie urządzone tak by pozwolić na naturalne zachowania drapieżników. Jest ściana wspinaczek oraz dużo drapaków i miejsc w których kot znajdzie dla siebie azyl.

Współpracujemy z najlepszymi lekarzami weterynarii w naszym regionie.

W celu zmniejszenia stresu prosimy o przywiezienie akcesoriów które będą kojarzyły się pupilowi z jego bezpiecznym domem (kocyk, zabawka, smycz, ulubiony smakołyk).
Obowiązkowa jest książeczka zdrowia oraz aktualne szczepienia w przypadku pupili mających swoich opiekunów.
W każdym przypadku obowiązkowe jest zabezpieczenie przeciwko pchłom i kleszczom oraz bieżące odrobaczenie.
Minimalizując skutki zmiany karmy preferujemy podawanie tej samej wobec tego ważne jest wcześniejsze podanie nazwy bądź przywiezienie jej ze sobą.

Hotelik jest przystanią głównie dla zwierząt bezdomnych . Współpracujemy z innymi organizacjami prozwierzęcymi w całym kraju. Przyjmujemy także pupile osób wyjeżdzających ale na minimalny okres jednego tygodnia. Proces adaptacji zwierząt w nowym miejscu to minimum dwa -trzy dni szczególnie w przypadku kotów.

Cennik dla organizacji prozwierzęcych i zwierząt bezdomnych. Ceny za miesiąc pobytu :
Psy:
Małe-300 zł
Średnie-350 zł
Duże -400 zł
Koty:
Młode- 100 zł
Dorosłe- 150 zł

Cennik dla właścicieli pupilów udomowionych.
Psy :
Doba – 40 zł (psy małe i srednie)
50 zł (psy duże)
Koty :
Doba- 25 zł